Dzisiaj jest: 26.5.2019, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
Ogłoszenie:

Gospodarstwo rolne o pow. 14,96 ha wraz z zabudowaniami

dodano: 2018.09.23 ważne do: 2018.12.27 wyświetleń: 72
830 000 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Sprzedam gospodarstwo rolne o pow. 14,96 ha wraz z zabudowaniami w miejscowości Kazimierowo, gmina Wierzbinek, powiat koniński.

W skład gospodarstwa rolnego wchodzą:

Dom mieszkalny parterowy zbudowany z cegły podpiwniczony z poddaszem gospodarczym kryty blachą o pow. 125 m. kw.
Dom posiada nowe centralne ogrzewanie z grzejnikami płytowymi z kotłem c.o. okna w znacznej części domu PCV. Przy domu usytuowany jest ogrodzony ogródek rekreacyjny z drzewami owocowymi i tujami ozdobnymi. Budynek mieszkalny położony jest w malowniczej okolicy bezpośrednio przy lesie i przy drodze asfaltowej gminnej. Budynek posiada przyłącza: wodociągowe z sieci wiejskiej, energetyczne oraz szambo szczelne.

Budynek obory zbudowany z cegły o pow. 170 m kw. kryty dachem dwuspadowym ostrym z poddaszem użytkowym kryty dachówką cementową.

Budynek garażowy duży (wysoki) o pow. 100 m kw. zbudowany z pustaków żużlowych dach jednospadowy kryty eternitem.

Budynek stodoły o pow. 170 m kw. zbudowany z cegły dach dwuspadowy kryty papą.

Budynek garażowy mniejszy z pom. gospodarczymi zbudowany z cegły dach dwuspadowy kryty blachą (część garażowa posiada poddasze użytkowe gospodarcze). Budynek o pow 100 m kw.

W skład gospodarstwa rolnego wchodzi 14,96 ha ziemi uprawnej o wysokiej kulturze rolnej składające się z 5 działek rolnych (ziemia w jednym kawałku). Klasa ziemi od 3 do 6.

Lokalizacja zagrody rolnej

Zagroda rolna położona jest w malowniczej ładnej i spokojnej okolicy usytuowana przy lesie na granicy dwóch powiatów Radziejowskiego i Konińskiego oraz województw kujawsko - pomorskiego i wielkopolskiego w m. Kazimierowo, gmina Wierzbinek, powiat koniński. Położona około 40 km od Konina i 25 km od Radziejowa oraz 7 km od Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia i Jeziora Gopło . Położenie gospodarstwa nadaje się idealnie do prowadzenia działalności gospodarczej np. agroturystyki lub rolnej uprawy ziemi.

Ogłoszenie prywatne, proszę tylko o poważne oferty.
Osoba do kontaktu Edyta tel. 669 702 700 .
Kontakt
Edyta
62-619 Kazimierowo, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Podziel się: